با استفاده از بروکر آمارکتس کش بک دریافت کنید

بروکر آمارکتس یک کارگزاری معتبر فارکس است که در حال حاضر معامله گران زیادی معاملات خود را از طریق پلتفرم متاتریدر آن انجام می دهند. بروکر رگوله آمارکتس شرایط همکاری سودآوری را برای کاربران خود فراهم می کند. طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی در کنار پشتیبانی حرفه ای و ارائه خدمات به کاربران ایرانی موجب شده اند درصد زیادی از کاربران AMarkets را معامله گران ایرانی تشکیل دهند. بروکر آمارکتس مناسب برای معامله گران ایرانی است زیرا دارای رگوله است، اسپرد کمی دارد ، از کپی تریدینگ پشتیبانی دارد، امکان استفاده از حساب بدون سواپ و بونوس های جذاب دارد. یکی دیگر از طرح های این بروکر، کش بک یا بازگشت نقدی است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

کش بک چیست؟

کش بک را می توان به صورت ساده به عنوان تخفیفی در نظر گرفت که بروکر به حساب معامله گران برمی گرداند. در بروکرهایی مانند بروکر رگوله آمارکتس هر چه معاملات بیشتری انجام دهید، میزان cash back بیشتر خواهد بود. بعد از ثبت نام در یک بروکر فارکس، برای انجام معاملات، از کاربران کارمزدی دریافت می شود که اسپرد نام دارد. کش بک در واقع بخشی از این کارمزد یا اسپرد را به حساب شما برمی گرداند. شما می توانید از این طرح برای انجام معاملات و کسب درآمد بیشتر استفاده کنید. امکان برداشت وجه نیز وجود دارد. البته بروکر آمارکتس دارای شرایطی برای طرح cash back خود است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

با استفاده از بروکر رگوله آمارکتس کش بک دریافت کنید
کش بک فارکس

 

نحوه استفاده از کش بک

بروکر آمارکتس به ازای سطح حساب کاربران نرخ جدیدی از کش بک را ارائه می کند. برای مثال، از سطح دوم به بعد نرخ کش بک به ازای هر لات حدود 3 دلار افزایش پیدا می کند. نرخ cash back در این بروکر به صورت نامحدود معتبر است و به تمام کاربرانی که در طرح آمارکتس شرکت کنند تعلق می گیرد. تا جایی که اگر حساب معاملاتی شما دارای سطح 5 باشد، می توانید در ازای معامله هر لات حدود 17 دلار کش بک دریافت کنید.

بروکر آمارکتس از این برنامه برای بازگرداندن بخشی از اسپرد به حساب کاربران خود استفاده می کند. هر چه کاربران بیشتر معامله کنند، کش بک بیشتری دریافت خواهند کرد. این برنامه وفاداری دارای 5 سطح است. همانطور که اشاره شد، هر چه سطح شما بالاتر باشد، نرخ cash back به ازای هر لات بیشتر خواهد بود. البته برای افزایش سطح، کاربران باید دارای حداقل حجم معاملات ماهانه 5 لات باشند. این گردش معاملات برای دریافت کش بک ضروری است و با توجه به آن میزان کش بک تعیین می شود.

اگر حجم معاملات شما تنها 2 لات باشد، در سطح 1 قرار خواهید گرفت. در این سطح میزان cash back به ازای هر لات چیزی معادل 3 دلار است. نرخ جدید کش بک بروکر AMarkets نسبت به نرخ های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و این می تواند یکی از دلایلی باشد که از این بروکر برای انجام معاملات فارکس استفاده کنید.

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   ریبیت فارکس چیست؟ | ریبیت بروکر

با استفاده از بروکر آمارکتس کش بک دریافت کنید

 

شرایط دریافت کش بک در بروکر

بروکر آمارکتس شرایطی را برای دریافت cash back در نظر گرفته است که بهتر است آن ها را بدانید. تنها حساب های استاندارد و ثابتی که از USD و EUR در پلتفرم هایی مانند متاتریدر 4 و متاتریدر 5 استفاده می کنند، قادر به استفاده از این طرح هستند. همچنین کش بک فقط با توجه به فعالیت معاملاتی در زمینه جفت ارز و فلزات محاسبه می شود و دیگر دارایی ها شامل این طرح نیستند.

بعد از ثبت نام در طرح کش بک، باید گردش معاملاتی در حد 2 لات داشته باشید تا بتوانید در سطح اول بمانید. سپس با افزایش گردش معاملات، امکان ارتقا به سطوح بالاتر فراهم می شود. همچنین محدودیت هایی در زمان نگهداری موقعیت های باز وجود دارد و هر ترید باید حداکثر در 3 دقیقه انجام گیرد. تغییر قیمت در هر معامله نیز باید حداقل 10 پیپ باشد.

با استفاده از بروکر رگوله آمارکتس کش بک دریافت کنید
کش بک بروکر

اگر شرایط ذکر شده را رعایت کنید، کش بک روزانه به صورت پاداش به حساب معاملاتی شما واریز می شود. اگر از پلتفرم متاتریدر 4 برای معاملات فارکس استفاده می کنید، کش بک در قسمت Balance Line قابل مشاهده خواهد بود. همچنین اگر از پلتفرم متاتریدر 5 استفاده می کنید، می توانید واریز کش بک را در قسمت Credit Line بررسی کنید. برای ارتقای حساب خود و دریافت کش بک بیشتر، کافی است حجم معاملات را به 5 لات در عرض یک ماه برسانید. اگر در این مدت وجهی را از حساب خود برداشت کنید یا نتوانید به حجم معاملات مورد نظر دست پیدا کنید، دوباره به سطح 1 خواهید برگشت. بنابراین بهتر است به حجم معاملات خود توجه داشته باشید.

بروکر رگوله آمارکتس با استفاده از این طرح فرصت خوبی را برای کاهش میزان اسپرد فراهم کرده است. بنابراین معامله گران ایرانی می توانند با ثبت نام در این بروکر از دریافت cash back به ازای معاملات خود بهره ببرند.

5/5 - (1 امتیاز)

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

مدیریتمشاهده نوشته ها

Avatar for مدیریت

هدف کارشناسان تیم «گوگل فارکس» ، شناسایی نیاز و هدف شما معامله گران گرامی است.

نظری یافت نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *