معرفی و آموزش + لینک ثبت نام بروکر اوتت مارکتس

یکی از بروکر های بازار فارکس که طی سال های اخیر توانسته است معامله گرانِ زیادی را به خود جذب کند، بروکر اوتت مارکتس نام دارد. این بروکر دارای رگوله می باشد و به ایرانیان نیز خدمات متنوعی را ارائه می دهد. به همین دلیل، معامله گرانِ ایرانی علاقه دارند تا  در بروکر فوق ثبت نام کنند و معاملات خود را از طریق آن، انجام دهند.

همچنین، فرآیند ثبت نام آسان در بروکر اوتت مارکتس و پشتیبانی از زبان فارسی نیز، از دیگر مزایای این بروکر به حساب می آید. در این مقاله قصد داریم تا ابتدا تمامی خدمات بروکر otet markets را مورد بررسی قرار دهیم و سپس، نحوه ثبت نام در آن را بیان نماییم. اگر شما هم علاقه دارید تا اطلاعات خود را در مورد بروکر فوق، افزایش دهید، تا پایان با ما همراه باشید.

ثبت نام بروکر اوتت مارکتس

تاریخچه بروکر اوتت مارکتس

تصویر بروکر اوتت مارکت

زمان آغاز فعالیت بروکر اوتت مارکتس به سال 2023 باز می گردد. این بروکر تازه تاسیس، خدمات متعددی را به کاربران خود ارائه می دهد و به همین دلیل، دارای شهرت شده است. البته اوتت مارکتس قبل از تبدیل شدن به یک بروکر، در بازار فارکس و سایر بازار های مالی نیز فعال بوده است. به همین دلیل، کارمندانِ این بروکر با نحوه ارائه خدمات بهینه و رعایت حقوق معامله گران، آشنا می باشند.

{اگر هنوز آموزش های فارکس خود را به اتمام نرساندید پیشنهاد می‌کنیم از بخش آموزش رایگان فارکس ما دیدن کنید.}

در حال حاضر، بروکر اوتت مارکتس، امکان افتتاح 6 حساب مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است. بعضی از این حساب ها در بستر MetaTrader 5 به معامله گران ارائه می شوند و برخی دیگر به cTrader نیاز دارند. در بخش های بعدی این مقاله، تمامی حساب های معاملاتی بروکر otet markets را به صورت جامع، بررسی خواهیم کرد.

بررسی رگوله و اعتبار بروکر اوتت مارکتس

بروکر otet markets به صورت مستقیم از سازمان بین المللی کوموروس، مجوز فعالیت دریافت کرده است و یک بروکر رگوله شده می باشد. رگوله بودنِ یک بروکر بدین معنا است که این بروکر، دارای دفتر یا دفاتر رسمی در یک یا چند کشور  می باشد. به عنوان مثال، یکی از شعب اصلی بروکر otet markets در کشور قبرس قرار دارد.

تصویر جفت ارز های فارکس

انواع حساب های معاملاتی بروکر otet markets

همانگونه که در بخش های قبل نیز بیان کردیم، بروکر اوتت مارکتس به معامله گران امکان افتتاح حساب های متنوعی را می دهد. در این بخش از مقاله قصد داریم تا تمامی این حساب ها را به شما معرفی نماییم. البته به این نکته نیز توجه کنید که حساب های معاملاتی بروکر otet markets، در دو گروه کلی MetaTrader 5 و cTrader قرار می گیرند و ما نیز حساب های این بروکر را با توجه به گروه های آنها مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 1. حساب های پلتفرم MetaTrader 5

 • حساب Swap Free: حداقل موجودی لازم جهت افتتاح این حساب در بروکر otet markets، 25 دلار آمریکا است و سقفی برای تعیین حداکثر میزان واریزی وجود ندارد. کال مارجینِ حسابِ Swap Free نیز 70 درصد می باشد. همچنین، به حساب فوق هیچگونه بهره شبانه ای تعلق نمی گیرد.
 • حساب Classic: حداقل مبلغ لازم جهت افتتاح این حساب در بروکر otet markets، 25 دلار آمریکا می باشد و محدودیتی برای تعیین حداکثر میزان واریزی وجود ندارد. کال مارجینِ این حساب، 80 درصد است و بهره شبانه نیز شامل حال آن نمی شود.
 • حساب ECN: حداقل موجودی لازم جهت افتتاح حساب ECN نیز همانند حساب هایSwap Free و Classic، 25 دلار آمریکا می باشد. همچنین، محدودیت سقف واریزی شامل حال این حساب نمی شود و کال مارجینِ آن در تمامی حالات برابر با 80 درصد است. نکته ای دیگر اینکه، بهره شبانه به حساب فوق تعلیق نمی گیرد.

همچنین بخوانید: حساب PAMM در فارکس به چه معناست؟

 • حساب Premium: حداقل موجودی مورد نیاز برای افتتاح حساب Premium در بروکر otet markets، برابر با 10 هزار دلار آمریکا می باشد و سقفی برای حداکثر میزان واریزی وجود ندارد. کال مارجینِ حسابِ فوق نیز 90 درصد است. نکته ای دیگر اینکه، در حساب Premium، به ازای هر لات (LOT) معامله، 1 دلار آمریکا به عنوان بونوس به شما تعلق خواهد گرفت.
 • حساب Copy Trading: در حساب Copy Trading، محدودیتی برای حداقل و حداکثر میزان واریزی وجود ندارد. کال مارجینِ این حساب نیز 80 درصد می باشد.
 1. حساب پلتفرم cTrader

 • حساب cTrader: حداقل موجودی مورد نیاز جهت افتتاح حساب cTrader در بروکر otet markets، برابر با 25 دلار آمریکا می باشد و محدودیتی جهت تعیین سقف میزان واریزی وجود ندارد. کال مارجینِ حسابِ فوق نیز 100 درصد است.

میزان اسپرد و کمیسیون دریافتی از اکثر حساب های بروکر otet markets ناچیز می باشد.

بررسی اسپرد ها در بروکر اوتت مارکت

بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر otet markets

مقدار اسپرد و کمیسیونِ هر کدام از حساب های بروکر اوتت مارکتس عبارتند از؛

(اگر با مفهوم اسپرد آشنا نیستید قبل از اینکه به سراغ ادامه مطالعه مقاله otet markets بروید نگاهی به مقاله اسپرد چیست؟ بیندازید. )

 • حساب Swap Free: میزان اسپرد شناور می باشد و با توجه به نوع معامله تعیین می شود. میزان کمیسیون نیز توسط سایت اوتت مارکتس، متوسط اعلام شده است.
 • حساب Classic: میزان اسپرد این حساب به نوع معامله بستگی دارد و در شرایط مختلف، متفاوت می باشد. کمیسیون این حساب نیز صفر است.
 • حساب ECN: میزان اسپرد این حساب توسط سایت اوتت مارکتس به صورت شناور و حداقل اعلام شده است. میزان کمیسیون دریافتی از این حساب نیز ناچیز می باشد.
 • حساب Premium: میزان اسپرد حساب Premium توسط سایت اوتت مارکتس به صورت شناور و حداقل اعلام شده است. میزان کمیسیون این حساب نیز صفر می باشد.
 • حساب Copy Trading: میزان اسپرد و کمیسیون حساب Copy Trading برابر با صفر می باشد.
 • حساب cTrader: میزان اسپرد حساب cTrader به صورت شناور تعیین می شود و در اکثر مواقع ناچیز می باشد. میزان کمیسیون این حساب نیز توسط سایت اوتت مارکتس، نسبتاً پایین اعلام شده است.

معرفی انواع بونوس بروکر اوتت مارکتس

کاربرانی که برای اولین بار در بروکر اوتت مارکتس ثبت نام می کنند، پس از انجام فرآیند واریز وجه، 10 درصد از مبلغ واریزی را به عنوان بونوس دریافت می نمایند. همچنین، صاحبان حساب های Premium، پس از انجام هر لات (LOT) معامله، یک دلار را به صورت رایگان به دست خواهند آورد.

معرفی و ثبت نام در بروکر اوتت مارکتس

انواع روش های واریز و برداشت در بروکر اوتت مارکتس

تمامی معامله گران می توانند فرآیند واریز و برداشت در بروکر اوتت مارکتس را با استفاده از روش های زیر، انجام دهند؛

 1. استفاده از ارز دیجیتال تتر (TRC20)
 2. استفاده از ارز دیجیتال تتر (ERC20)
 3. استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین(BTC)
 4. استفاده از پلتفرم پرفکت مانی (دلار پرفکت مانی)
 5. استفاده از وب مانی (دلار وب مانی)
 6. استفاده از ویزا کارت
 7. استفاده از مستر کارت

شعبه مرکزی بروکر اوتت مارکتس در کشور قبرس و شهر لیماسول واقع شده است.

معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت

اولین و قدیمی ترین شعبه بروکر otet markets در کشور قبرس و شهر لیماسول افتتاح گردید. پس از آن، بروکر فوق در جمهوری جزایر مارشال و کشور کوموروس نیز 2 شعبه دیگر را افتتاح کرد.

حداقل مقدار واریز در بروکر otet markets

حداقل مقدار واریز در بروکر otet markets به نوع حساب شما در این بروکر بستگی دارد. این مقدار برای حساب های Classic، ECN، Swap Free و cTrader، برابر با 25 دلار آمریکا می باشد اما افتتاح حساب Premium به حداقل موجودی 10 هزار دلار نیاز دارد.

نکته ای دیگر اینکه، حسابCopy Trading، دارای محدودیتِ حداقل مقدار واریز نمی باشد.همچنین در این باره نگاهی به مقاله سرمایه مورد نیاز برای شروع در فارکس چقدر است؟ داشته باشید.

حداقل واریزی در بروکر اوتت مارکت

آموزش افتتاح حساب در بروکر اوتت مارکتس

برای افتتاح حساب در بروکر otet markets، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید؛

 1. ابتدا از دکمه ثبت نام همین مقاله وارد سایت بروکر شوید.
 2. انتخاب زبان فارسی از منو تغییر زبان
 3. کلیک بر روی گزینه ساخت حساب کاربری
 4. وارد کردن اطلاعات شخصی، ایمیل و شماره موبایل
 5. انجام فرآیند تایید ایمیل
 6. انجام فرآیند احراز هویت از طریق آپلود کردنِ عکس کارت ملی یا پاسپورت

حداقل مبلغ واریزی جهت افتتاح اکثر حساب های بروکر اوتت مارکتس، برابر با 25 دلار آمریکا می باشد.

ثبت نام بروکر اوتت مارکتس

سخن پایانی در رابطه با بروکر اوتت مارکتس

در این مقاله به بررسی خدمات بروکر اوتت مارکتس پرداختیم. این بروکر خدمات خود را به صورت کامل به کاربران ایرانی ارائه می دهد و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. بنابراین، شما می توانید پس از افتتاح حساب، در این بروکر به معامله بپردازید.

4.7/5 - (22 امتیاز)

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

1 دیدگاه

 • بروکر خوبیه از اوایل بهمن ماه دارم باهاش کار میکنم و راضیم اسپرداش رقابتیه کمیسیوناش کمه پشتیبانیشم خیلی کمک میکنند و وقت میذارن تو همین واریزی بونوس های اخیرشون یک مشکلی برای من پیش اومده بود تو کمتر از چند ساعت مشکلو حل کردن و فک میکنم بالا 10 تماس گرفتن که ببینن مشکل کامل حل شده یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *