بررسی و معرفی بروکر اوربکس با آموزش ثبت نام

بررسی و معرفی بروکر اوربکس با آموزش ثبت نام


بروکر اوربکس یکی از بروکر های با سابقه در بازار فارکس می باشد. این بروکر از سال 2011 فعالیت خود را شروع کرده و در طی سال های فعالیت خود، موفق به دریافت تقدیر نامه ها و جوایز بسیاری شده است. بروکر فوق دارای امکاناتی از قبیلِ ارائه بونوس های مختلف، ارائه حساب های مالی متنوع، پشتیبانی از زبان فارسی و… نیز می باشد و به همین دلیل، در ایران معامله گرانِ بسیاری از آن استفاده می نمایند.

در این مقاله گوگل فارکس قصد داریم تا ابتدا خدمات بروکر اوربکس را به صورت کامل بررسی کنیم و سپس، مراحل ثبت نام در آن را به شما توضیح دهیم. اگر شما هم علاقه دارید تا با بروکر Orbex  بیشتر آشنا شوید، تا پایان با ما همراه باشید.

ثبت نام در بروکر اوربکس

تاریخچه بروکر اوربکس
تاریخچه بروکر اوربکس

تاریخچه بروکر اوربکس

همانگونه که در پاراگراف قبل نیز بیان کردیم، زمان شروع فعالیت بروکر اوربکس به سال 2011 میلادی باز می گردد. این بروکر در ابتدای کار، چندین شعبه را در کشور های مختلف ثبت کرد و بدین گونه، میزان اعتبار خود را افزایش داد. با گذشت زمان، اوربکس موفق به تاسیس شعب رسمی بیشتری در نقاط مختلف جهان شد.

نکته ای دیگر اینکه، بروکر Orbex تاکنون موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه های متعددی شده است و این موضوع نشان دهنده کیفیت ارائه خدمات این بروکر می باشد. جوایز و تقدیر نامه های دریافتی توسط بروکر Orbex عبارتند از؛

 • دریافت تقدیر نامه بهترین بروکر ناحیه اروپا
 • دریافت تقدیر نامه بهترین بروکر ناحیه منا
 • دریافت جایزه بهترین بروکر از نظر کیفیت ارائه خدمات به مشتریان در جشنواره فارکس اکسپو دبی
 • و…
بررسی رگوله و اعتبار بروکر اوربکس
بررسی رگوله و اعتبار بروکر اوربکس

بررسی رگوله و اعتبار بروکر اوربکس

اگر یک بروکر بتواند مجوز فعالیت و تاسیس دفتر رسمی در یک کشور را دریافت کند، به اصطلاح آن را بروکر رگوله شده می نامند. بروکر های رگوله شده دارای اعتبار بسیار بیشتری نسبت به سایر بروکر ها هستند و معامله گران با خیال راحت تری می توانند در آنها به معامله بپردازند.

بروکر اوربکس در حال حاضر دارای دفاتر رسمی متعددی در کشور های موریس، سیشل، دبی و… می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رگوله حتما سری به مقاله «رگوله چیست؟» بزنید.

 

انواع حساب های معاملاتی بروکر اوربکس

در بروکر Orbex، کاربران می توانند حساب های مختلفی را با توجه به نوع نیاز خود، افتتاح کنند. در این بخش از مقاله قصد داریم تا تمامی حساب های بروکر فوق را به شما معرفی کنیم.

حساب های قابل افتتاح در بروکر Orbex عبارتند از:

1. حساب معاملاتی Turbo

حداقل سرمایه لازم جهت افتتاح و استفاده از حساب معاملاتی Turbo در بروکرOrbex ، برابر با 50 دلار آمریکا می باشد. حداقل حجم سرمایه ای که شما می توانید با آن وارد معامله شوید نیز 0.01 لات (LOT) از ارز یا کالای مورد معامله است.

2. حساب معاملاتی Starter

همانند حساب Turbo، حداقل موجودی لازم برای فعال سازی حساب Starter در بروکرOrbex ، 50 دلار آمریکا می باشد. حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری نیز 0.01 لات از کالا یا ارز مورد معامله است.

3. حساب معاملاتی Premium

شما برای افتتاح حساب Premium در بروکر Orbex به موجودی اولیه 300 دلار آمریکا نیاز دارید. حداقل حجم قابل معامله از طریق حساب فوق نیز 0.01 لات می باشد.

4. حساب معاملاتی Ultimate

افتتاح حساب معاملاتی Ultimate در بروکر Orbex با حداقل موجودی 25 هزار دلار آمریکا امکان پذیر است. حداقل حجم قابل معامله از طریق حساب Ultimate نیز 0.01 لات می باشد.

نکات مهم در مورد حساب های بروکر اوربکس
نکات مهم در مورد حساب های بروکر اوربکس

نکات مهم در مورد حساب های بروکر اوربکس

شما باید قبل از افتتاح حساب در بروکر اوربکس، از چند نکته زیر اطلاع داشته باشید؛

 • حداکثر مقدار لوریج در تمامی حساب های بروکر Orbex، برابر با 1:500 می باشد.
 • استاپ اوتِ تمامی حساب های بروکر Orbex، برابر با 20 درصد می باشد. بنابراین بروکر فوق، 20 درصد از مجموع سرمایه شما را جهت جلوگیری از ضرر، محفوظ نگاه می دارد.
 • نحوه انجام معاملات در بروکر Orbex به صورت NDD است. به عبارت دیگر، در معاملاتی که از طریق حساب های بروکر Orbex انجام می شوند، تعیینِ زمانِ ورود و خروج با معامله گر می باشد.

اگر شخص پر ریسکی هستید یا استراتژی شما میتواند از پس معاملات پر ریسک بر بیاید، به شما مقاله «کدام بروکر ها بیشترین لوریج را دارند؟» را پیشنهاد میکنیم که حتما آن را بخوانید.

بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر اوربکس
بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر اوربکس

بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر اوربکس

میزان اسپرد و کمیسیون بروکر اوربکس بستگی به نوع حسابی دارد که شما از آن استفاده می کنید. در این بخش از مقاله، اسپرد و کمیسیون هر کدام از حساب های بروکر فوق را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

 1. حساب معاملاتی Turbo: میزان اسپرد حساب Turbo ناچیز است و کمیسیون آن نیز با توجه به حجم معامله مشخص می شود.
 2. حساب معاملاتی Starter: میزان اسپرد حساب Starter به صورت شناور می باشد و توسط کارگزاری تعیین می شود. میزان کمیسیون حساب فوق نیز با توجه به نوع و حجم معامله مشخص می گردد.
 3. حساب معاملاتی Premium: میزان اسپرد حساب Premium پایین است و میزان کمیسیون این حساب نیز، صفر می باشد.
 4. حساب معاملاتی Ultimate: میزان اسپرد حساب Ultimate، صفر می باشد و میزان کمیسیون این حساب نیز در تمامی حالات برابر با 5 دلار آمریکا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اسپرد و دیدن بروکر هایی که کمترین اسپرد را دارند حتما سری به مقاله «اسپرد چیست؟» بزنید.

معرفی انواع بونوس بروکر اوربکس
معرفی انواع بونوس بروکر اوربکس

معرفی انواع بونوس بروکر اوربکس

بونوس های بروکر اوربکس به صورت دائمی فعال نمی باشند و تنها در بازه های زمانی خاصی به کاربران ارائه می شوند. بنابراین، شما باید همواره به سایتِ این بروکر مراجعه کنید تا از بونوس های جدید مطلع گردید. در مجموع، بونوس ها و یا جوایزِ بروکر اوربکس به معامله گران، عبارتند از؛

 • جایزه اولین ورود به حساب کاربری
 • جایزه اولین افزایش موجودی حساب کاربری
 • جایزه معرفی کاربر جدید به بروکر

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   بونوس چیست؟ Bonus بونوس فارکس 2024

انواع روش های واریز و برداشت در بروکر اوربکس 

انجام فرآیند واریز و برداشت در بروکر اوربکس از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. در این بخش از مقاله، این روش ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

 • استفاده از مستر کارت
 • واریز و برداشت ریالی
 • استفاده از ارزهای دیجیتال
 • استفاده از ویزا کارت
 • استفاده از دلار الکترونیکی اسکریل
معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت 
معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت

معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت 

دفتر مرکزی بروکر اوربکس در کشور موریس واقع شده است. پس از تاسیس این دفتر، شعب دیگر بروکر فوق نیز در برخی از نقاط جهان شروع به کار کردند. این شعب عبارتند از:

 • شعبه کشور سیشل
 • شعبه کشور سنت وینسنت و گرنادین ها
 • شعبه کشور کویت
 • شعبه کشور امارات متحده عربی
 • شعبه کشور دبی
 • شعبه کشور اردن
 • شعبه کشور موریتانی

حداقل مقدار واریز در بروکر اوربکس

حداقل میزانِ واریزِ وجه جهت افتتاح حساب های Turbo و Starter در بروکرOrbex ، برابر با 50 دلار آمریکا می باشد. همچنین، حساب های Premium و Ultimate به ترتیب با حداقل موجودی های 300 و 25 هزار دلار آمریکا، قابل افتتاح هستند.

آموزش افتتاح حساب در بروکر اوربکس 
آموزش افتتاح حساب در بروکر اوربکس

آموزش افتتاح حساب در بروکر اوربکس 

در این بخش از مقاله، فرآیند افتتاح حساب در بروکر اوربکس را به صورت گام به گام به شما توضیح خواهیم داد؛

 1. ابتدا از دکمه ثبت نام بروکر اوربکس همین مقاله وارد سایت بروکر شوید.
 2. بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.
 3. اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
 4. فرآیند تایید ایمیل خود را انجام دهید.
 5. وارد حساب کاربری خود در بروکر اوربکس شوید.
 6. پروفايل خود را تکمیل کنید.
 7. فرآیند احراز هویت را با آپلود مدارک هویتی خود انجام دهید.

ثبت نام در بروکر اوربکس

نتیجه گیری بروکر اوربکس
نتیجه گیری بروکر اوربکس

نتیجه گیری بروکر اوربکس

در این مقاله ابتدا به بررسی خدمات بروکر اوربکس پرداختیم و سپس، نحوه ثبت نام در این بروکر را به شما توضیح دادیم. بروکر اوربکس امکانات کاربردی و متنوعی را به معامله گران ارائه می دهد و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. به همین دلیل، تریدر های ایرانی می توانند ، تمامی معاملات خود در بازار فارکس را از طریق این بروکر انجام دهند.

ثبت نام در بروکر اوربکس

بروکر اوربکس چه تاریخچه‌ای دارد؟

بروکر اوربکس از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت توانسته با افتتاح شعب در چندین کشور، اعتبار بین‌المللی خود را تقویت کند. همچنین، این بروکر جوایز متعددی در زمینه ارائه خدمات مالی دریافت کرده است.

اوربکس چه امکاناتی برای معامله‌گران ارائه می‌دهد؟

بروکر اوربکس امکانات متنوعی نظیر ارائه بونوس‌های مختلف، حساب‌های مالی گوناگون، و پشتیبانی از زبان فارسی را فراهم می‌کند. این امکانات به معامله‌گران کمک می‌کند تا تجربه‌ای مطلوب و متناسب با نیازهایشان داشته باشند.

چگونه می‌توانم در بروکر اوربکس ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در بروکر اوربکس، ابتدا باید به وب‌سایت رسمی اوربکس مراجعه کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. سپس، اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و فرآیند احراز هویت را با آپلود مدارک مورد نیاز تکمیل کنید. پس از تأیید حساب، می‌توانید فعالیت معاملاتی خود را آغاز کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

نظری یافت نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *