معرفی کتاب هفت گناه کبیره در معامله گری نوشته خانم روزولت

معرفی کتاب هفت گناه کبیره در معامله گری نوشته خانم روزولت


کتاب هفت گناه کبیره در معامله گری نوشته خانم روزولت به معرفی نگرش و رفتارهایی که مانع از سودآوری در عالم بورس می‌شوند، می‌پردازد. این کتاب به طور جامع از هفت حالت شخصیتی که معامله‌گران را به خطر می‌اندازد، سخن می‌گوید و در ادامه، راهکارهای عملی برای غلبه بر این گناهان مهلک را نیز آموزش می‌دهد.

در واقع خانم روزولت هفت تایپ شخصیتی نهی شده در انجیل کتاب مقدس مسیحیت را به هفت نوع تایپ شخصیتی و رفتاری افراد در معاملات تشبیه کرده که باعث شکست آن ها می‌شود.

[[ این مقاله از مجموعه مقالات «کتاب آموزش فارکس» است. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر یک فرد علاقه مند به مطالعه کتاب برای آموزش فارکس هستید، به صفحه لینک شده حتما سری بزنید.]]

مشاهده نسخه صوتی کتاب فارسی هفت گناه کشنده در معامله گری

درباره خانم روزولت نویسنده کتاب چه می‌دانیم؟

تصویر نقاشی شده از نویسنده کتاب هفت گناه کشنده در معاملات

نویسنده کتاب، روث بارونز روزولت، فارق‌التحصیل رشته حقوق دانشگاه میشیگان است و تا به حال چندین کتاب در زمینه روانشناسی بازارهای مالی نوشته است. او در سال 2003 کتاب {هفت گناه کبیره در معامله‌گری} را نوشته است.

اگر به مطالعه روانشناسی بازار علاقه‌مند هستید مطالب ما در گوگل فارکس در رابطه با روانشناسی بازار های مالی را از دست ندهید.

این کتاب به اشتباهات رایجی که تریدرها در بازار انجام می‌دهند، اما خودشان از آن‌ها آگاه نیستند، پرداخته و می‌تواند برای شما که قصد فعالیت جدی در بازار را دارید، مفید باشد.

معرفی کتاب از دید ناشر

ما به عنوان معامله‌گران کارهایی را انجام می‌دهیم که ما را از سودآوری مطلوب باز می‌دارد. زیربنای این اعمال، نگرش های عاطفی خاصی است که باعث ایجاد رفتار بازدارنده می شود. در زمانی که اقدام می کنیم، معتقدیم که در راستای منافع خود عمل می کنیم، اما اینطور نیست. بعدا ممکن است تصمیم بگیریم که دیگر این کار را انجام نخواهیم داد.

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   معرفی 7 تا از بدترین اشتباهات رایج تریدر های فارکس

و با این حال ما آن را دوباره انجام می دهیم. و معمولا به ما کمک نمی کند.این کتاب هفت حالتی را که مانع از سودآوری تجارت می شود، شناسایی می کند. شناسایی رفتارها و تمایلاتی که با نتایج معاملاتی شما تداخل دارند، کافی نیست. شما باید آنها را تغییر دهید.

فارکس
خبر خوب این است که می‌توانید نگرش‌ها و اقداماتی را که در مسیرتان قرار می‌گیرند اصلاح کنید. کتاب هفت گناه کبیره در بورس به شما کمک می کند تا شیوه های نادرست خود و باورها و احساساتی که آنها را برمی انگیزد شناسایی کنید.

سپس در مسیر عملی هدایت خواهید شد که انگیزه های ذاتی شما را به سمت آن باورهایی سوق می دهد که رفتار معاملاتی موثری را ایجاد می کنند.
در این کتاب می‌توانید اشتباهات سایر معامله‌گران را تجربه کرده و از آن‌ها درس بگیرید.

(قبل از اینکه به سراغ ادامه معرفی کتاب هفت گناه کشنده در معاملات بروید به شما پیشنهاد می‌کنیم آموزش های رایگان فارکس ما را نیز از دست ندهید)

این کتاب می تواند یک اردوی راه انداز برای ذهن تجاری شما باشد. من از شما دعوت می کنم تا مجموعه ای قدرتمند از تمایلات، رفتارها و نتایج تجاری جدید را در خود ایجاد کنید.

نمونه ای از فصل های کتاب هفت گناه کبیره در معامله‌گری نوشته خانم روزولت

زنی که به چارت بورسی در دستش اشاره می کند

  1. ترس: ترس و طمع دو مورد از مهم‌ترین احساساتی هستند که اجازه نمی‌دهند ما در دنیای ترید به موفقیت برسیم. ترس مرتبط با آینده است و ما ممکن است از همه چیز می‌ترسیم.
  2. طمع: هر موقع چیزی بیشتر از حد توانتان از بازار بخواهید، دچار احساس طمع می‌شوید. در چنین مواقعی به هیچ چیز قانع نیستید و دائماً احساس کمبود می‌کنید

اگر قصد فعالیت جدی در بازار را دارید، توصیه می‌کنیم حتماً این کتاب را مطالعه نمایید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به مقاله نقش انضباط معاملاتی در سودآوری داشته باشید.

بخشی از کتاب

نطارت بر انواع ارز های موجود در بازار

{ بازار مالی بر اساس اخبار و تصمیمات افراد مختلف شکل می‌گیرد. وظیفه ما این است که جهت حرکت بازار را شناسایی کنیم و از آن سود بگیریم.اشخاصی که انعطاف پذیر نیستند و بیش از حد به تحلیل خود اعتقاد دارند و به حد ضرر پایبند نیستند احتمال ضرر کردن آن‌ها زیاد است.

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   روانشناسی کنترل هیجان در معاملات در 5 دقیقه

برخی از افراد به خاطر گذشته خودشان و عدم اعتماد به نفس سعی می‌کنند تا با معامله گری شخصیت خود را بزرگ جلوه دهند و برای خودشان احترام بخرند.چنین افرادی زمانی که با بازار ریزشی رو به رو شوند نه تنها سرمایه‌شان وارد ضرر می‌شود بلکه شخصیتی هم که برای خودشان ساخته اند زیر سوال میرود.

در نتیجه برای جبران ریسک بیشتری می‌کنند و همین مورد باعث می‌شود بیشتر وارد ضرر شوند.}

روانشناسی بازار

جمع‌بندی

در نهایت پیشنهاد می شود اگر قصد فعالیت جدی در بازار و سودآوری را دارید حتما این کتاب را مطالعه کنید تا مبادا یکی از این هفت شخصیت بازنده و خبیث باشید!

منبع مطالعاتی این کتاب

abebooks

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *