مصاحبع با ترور نیل

با سلام خدمت مخاطبین عزیز و همراهان همیشگی وبسایت گوگل فارکس. در سلسه قسمت‌های مصاحبه با تریدر های برتر فارکس، در این قسمت به متن مصاحبه‌گری ترور نیل در برنامه یوتیوبی OPTO میپردازیم. در مورد ترور نیل باید به شما بگوییم که ترور، که تخصصش در تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال است، با تجربه بسیار بالایی که از بازار دارد می‌تواند یک معلم برای تریدر های دیگر باشد. در این مصاحبه، ترور به ما نشان می‌دهد که چگونه با ابرشرکت های معاملاتی و صندوق های سرمایه بزرگ مقابله کنید.

راز‌های مقابله با سازمان های معاملاتی

Trevor Neil

ترور صحبت‌های خود را با بیان این نکته یعنی رودررویی معامله‌گر‌های مستقل با تیم‌ها و صندوق‌های بزرگ مالی و ابزار‌های تحلیل‌گر اغاز می‌کند و در این باره می‌گوید(فکر می‌کنم نه تنها سعی نکنید با تیم ها و سازمان‌های معاملاتی بزرگ رقابت کنید، بلکه با سرمایه‌هایی که صندوق‌های پوشش ریسک معامله‌گران حرفه‌ای و معامله‌گران نهادی را تأمین می‌کنند هم وارد رقابت نشوید.

بنابراین منظور من از این حرف این است که مثلاً این افراد دارای اتصال با تأخیر کم میکروثانیه هستند قطعاً می‌دانند استراتژی ها و آینده بازار چیست. اخبار قبل از اینکه شما  متوجه  شوید و کاری انجام دهید زودتر به گوش آنها می رسد، حتی اگر اخبار در یک لحظه منتشر شود، آنها قبلاً آن را قیمت گذاری کرده اند، آنها قبلاً پول خود را به دست آورده اند و شما نمی توانید با آن رقابت کنید. از تلاش برای رقابت با چیزهایی که شانسی در مقابل آنها ندارید بپرهیزید)

اما پس چاره چیست؟ ترور نیل در این باره می‌گوید (مناطقی وجود دارد که سود آنچنانی برای سازمان‌ها ندارد و شما در آن زمین با رقبای برابر می‌توانید رقابت کنید گاهی خود سازمان‌ها این مناطق بورسی را معرفی می‌کنند اما آنها چندان مورد اعتماد نیستند پس چاره در تجربه شماست، با گذر زمان و مطالعه یاد می‌گیرید که در کجا معامله کنید و کجا یک زمین برابر است.)

ترور ناگهان ضربه‌ای به بت سازمان‌ها و شرکت‌های ابر معاملاتی میزند و می‌گوید( اما برای این شرکت‌ها هر شکست می‌تواند تا ورشکستی پیش رود، حجم معاملاتی بسیار بالایی که بازار را بهم میریزد و قیمت‌ه ارا تصنعی دست کاری می‌کند و آزادی عمل پایین معامله گرانی که باید مدام طبق استراتژی سازمان پیش روند و سود جمعی را در نظر بگیرند و از ریسک‌های دیوانه وار اما کارساز دست بکشند، اما اینها چیز هایی است که برای معامله گران مستقل و خرد وجود ندارد)

مصاحبع با ترور نیل

ترور در اواسط ویدئو راه و چاه این رقابت را به معامله‌گران مستقل گوشزد می‌کند و در این باره می‌گوید(این واقعاً کاری است که معامله‌گران مستقل اکنون می‌توانند انجام دهند. آنها نمی‌توانند معامله‌گرانی با فرکانس بالا و معامله‌گرانی با تاخیر کم باشند. اما دقیقا بر اساس تعداد آنها به همان اندازه تعداد زیادی برنامه بسیار خوب وجود دارد که از رایگان شروع می شود

و حتی یک سایت بسیار خوب mt4 که در بازار خرده فروشی بسیار محبوب است و برنامه بسیار خوبی است و برنامه های بهتری وجود دارد که برای آنها هزینه بیشتری پرداخت می کنید. این موفقیت خیلی به انعطاف پذیری و داده ها و قدرت پردازش آن ربط دارد، اما همه این برنامه ها اکنون بسیار خوب هستند، چیزی که به شما اجازه می دهد انجام دهید این است که روشی را ایجاد کنید که آزمایش کرده اید و اینگونه میفهید که ایا این روش کار می کند یا نه؟)

(قبل از اینکه به سراغ قسمت بعدی این گفت و گو برویم به شما پیشنهاد می‌کنیم دیگر قسمت‌های مصاحبه با تریدر‌های موفق راهم تماشا کنید.)

نکته مهم دیگری که در هنگام شکست معامله گران مستقل و خرد وجود دارد را ترور اینگونه بیان می‌کند(اگر شکست بخورید باید بدانید این برنامه و استراتژی بوده است که شکست خورده است نه شما! برنامه و استراتژی که طبق آن معامله می‌کردید جواب نداده پس باید عوض شود اما متاسفانه مردم ایراد را در خود جتسجو می‌کنند و نا امید می‌شوند اما من بعد پنج بار شمست بزرگ فقط پلن معاملاتی خود را تغییر دادم و در نهایت موفق شدم)

شکست در بازار فارکس

ترور در باره نکته ای از بازار که او را بسیار شگفت زده می کند اینگونه می گوید(بسیار جالب است که دقیقا در لحظه ای که یک نفر میفروشد، نفربعدی میخرد دقیقا حمایت شما میتواند مقاومت نفر دیگری باشد، دقیقا کندلی که نشانه خوشبختی و ثروتمندی شما است می تواند نشانه بدبختی و ورشکستگی دیگری باشد! )

اما قصد ترور از گفتن این تفاوت این بود که راه یکسانی برای همه معامله گران وجود ندارد و این بازار در ماهیت خود ضدیت دارد پس او توصیه می کند به روش های تکنیکال و فاندامنتال تکیه کنید تا اینکه دنبال یگانه راز موفقیت برای تمام معامله گران باشید.

همچنین ترور گفت (فراموش نکنید که وقتی این موسسات و شما همزمان یک هدف را زیر نظر دارید درست است که آن نهاد با الگوریتم های پیچیده و پیشرفته موقعیت را میسنجد اما فراموش نکنید که بازه زمانی کار آنها عمدتا کوتاه مدت است در حالی که شما می توانید در بلند مدت با ازمون و خطا و روش های گوناگون یا فقط یک تماشا ساده موقعیت بهتر را پیدا کنید زیرا شما قرار نیست در پایان ماه گزارشی به کسی ارائه دهید!)

Forex algorithms

اما ترور درباره تجربه خودش در این باره گفت(معاملات نوسانی برای من یک نقطه شیرین است، من این را برای همه نمی گویم، این فقط  برای زمانی است که من یک صندوق بزرگ را به پایان رساندم و یک صندوق بزرگ را مدیریت کردم و به یک صندوق کوچکتر رفتم، سپس هیچ دوستی نداشتم که به من بگوید چه کار کنم. من این فرصت را داشتم تا کاری را که فکر می‌کردم بهترین است و سودآورترین است را انجام دهم تا اینکه برای سرمایه‌گذاران مناسب‌تر باشد،

و بنابراین احساس می‌کنم که هیچ مهارت یا توانایی پیش‌بینی شش ماه یا یک سال آینده را ندارم. حدس می زنم این برای هر کسی باشد اما آنها آن را قبول ندارند، اما واقعیت این است که چه کسی می داند کجا قرار است اینقدر جلوتر باشد. تجارت کوتاه مدت به دلایل مختلف بسیار دشوار است)

در پایان این گفت و گو ترور این نتیجه‌گیری را می‌کند که بازار یک زمین بازی بسیار بزرگ است که شما به عنوان معامله گر مستقل یک تازه وارد بدون تیم هستید و آن نهاد‌ها و شرکت‌ها اکیپ‌های قدیمی این زمین بازی هستند، بله شما می‌توانید بروید در حاشیه های زمین بدون خطر درگیری با این بچه‌ها مشغول بازی شوید اما اگر می‌خواهید لذت بیشتری ببرید باید به مرکز زمین بازی بروید و در آنجا احتمالا آن بچه‌ها یقه شمارا خواهند گرفت، گاهی واقع گرا باشید و بدانید نمی‌توانید پیروز شوید و گاهی بهتر از تمام آنها عمل کنید و همه را سوپرایز کنید!

نکته‌ای که باید شما عزیزان به عنوان مخاطبان گوگل فارکس در نظر بگیرید این است که موفقیت در بازار های مالی نظیر فارکس و ارز های دیجیتال، محدود به تماشای یک یا دو ویدئو یا خواندن یک یا دو متن نیست و نیازمند مطالعه و خوانش و کسب تجربه بسیار در این بازار و چه بسا تجربه شکست های متوالی و نوسانی است، پر سود باشید!

اگر صحبت‌ها و خط فکری ترور مورد پسندتان بود می‌توانید با استفاده از کلمه کلیدی لینک شده  Trevor Neil دیگر ویدئو‌های او را مشاهده کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

نظری یافت نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *