معرفی بروکر فیبوگروپ + آموزش و لینک ثبت‌نام

به طور کلی تمام سرمایه گذاران و معامله گران بازار فارکس به یک بروکر نیاز دارند تا به کمک آن معاملات خود را انجام دهند. بروکر فیبوگروپ از بروکرهای قدیمی بازار فارکس است که با توجه به عملکرد خوبی که دارد در میان معامله گران این بازار به محبوبیت رسیده است. به همین منظور در ادامه در وبسایت گوگل فارکس به بررسی خدمات بروکر فیبوگروپ و نحوه ثبت نام ایرانیان در این بروکر خواهیم پرداخت.

ثبت نام بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ چیست؟

بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ از بروکرهای قدیمی بازار فارکس است. از مهم ترین ویژگی های این بروکر می توان به پشتیبانی از اکثر پلتفرم های معاملاتی در بازار ارز اشاره داشت. از طرفی 6 نوع از حساب های معاملاتی محبوب را ارائه می نماید و از همه مهم تر از زبان فارسی پشتیبانی می کند. به همین دلیل است که این بروکر می تواند انتخابی برای ایرانیانی باشد که می خواهند در بازار فارکس به معامله بپردازند.

معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ در سال 1998 تاسیس شد و حساب های معاملاتی متعددی را با اسپرد(اسپرد چیست؟) رقابتی و کمیسیون در اختیار کاربران خود قرار داد. نکته قابل توجه این است که از طریق این بروکر می توان انواع دارایی های مالی مانند CFD ها و کریپتو را معامله نمود. از طرفی این بروکر در برخی از شهرهای جهان مانند آلماتی (قزاقستان)، مونیخ (آلمان)، شانگهای (چین) و لیماسول (قبرس) دفتر فیزیکی فعال دارد.

آموزش افتتاح حساب در بروکر

آموزش افتتاح حساب در بروکر به این صورت است که در ابتدا باید از دکمه ثبت نام همین مقاله وارد سایت بروکر شوید. سپس مدارک لازم را به طور کامل تهیه نمایید و آن ها را برای کارشناسان کارگزاری بروکر فیبوگروپ ارسال کنید. در صورتی که کارشناسان مدارک شما را تایید کنند، یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که طی آن تایید مدارک گزارش می شود. سپس می توانید فرایند تکمیل پروفایل خود را آغاز کنید.

در نهایت نیز مدارک خود را بارگذاری نمایید و گزینه افتتاح حساب را انتخاب کنید. در ادامه مشخصات حساب معاملاتی را نیز تکمیل کرده و در نهایت گزینه افتتاح را انتخاب نمایید. سپس گزینه مربوط به ارسال گزارش ایمیل را نیز فعال نموده و اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید. پس از دریافت ایمیل می توانید از حساب معاملاتی خود استفاده کنید.

نحوه افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

آموزش افتتاح حساب در بروکر

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد حساب های معاملاتی در بروکر فیبوگروپ 6 نوع هستند که هر کدام از آن ها از شرایط و قوانین مشخصی پیروی می کنند. بنابراین پیش از آنکه بخواهید حساب معاملاتی مورد نظرتان را انتخاب کنید، باید در ابتدا آن ها را بشناسید. سپس می توانید با توجه به شرایط خود بهترین و مناسب ترین حساب معاملاتی را انتخاب نمایید.

در ادامه به بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر آن ها و شناخت انواع حساب های معاملاتی بروکر می‌پردازیم.

 1. حساب سنتی MT4:

این حساب در بروکر فیبوگروپ با سیستم اوردر NDD اجرا می شود. حداقل اسپرد آن نیز 0.6 پیپ می باشد و فاقد کمیسیون است. لوریج این حساب را نیز تا 1:1000 می توانید افزایش دهید.

 1. حساب MT4 FIX:

این حساب نیز با حداقل 50 دلار افتتاح می شود. سیستم اجرای معاملات حساب فیکس از نوع Market Maker می باشد. اسپرد این حساب از 2 پیپ شروع شده و فاقد کمیسیون است. لوریج آن نیز حداکثر 1:200 است.

 1. حساب MT4 NDD:

متاتریدر 4 نیز از جمله حساب هایی می باشد که اسپرد آن 0 پیپ بوده و به صورت شناور می باشد. از طرفی کمیسیون در نظر گرفته شده برای این حساب 0.003 درصد از مبلغ معامله است. حداکثر لوریج آن نیز 1:400 می باشد.

 1. حساب Mt5 NDD:

حساب متاتریدر 5 نیز دارای اسپرد 0 پیپ بوده و کمیسیون آن 0.005 درصد از مبلغ معاملات می باشد. سیستم اجرایی این حساب نیز از نوع NDD است.

تصویر لوگو متاتریدر 5

 1. حساب cTrader NDD:

این حساب نیز تنها روی سیستم سی تریدر ایجاد شده و پلتفرم اجرایی آن NDD می باشد. اسپرد 0 پیپ و کمیسیون 0.003 درصد نیز از دیگر ویژگی های این حساب در بروکر فیبوگروپ است. لوریج حساب سی تریدر 1:400 می باشد.

 1. حساب MT4 NDD no commission:

این حساب فاقد کمیسیون بوده و با حداقل اسپرد 0.8 پیپ شروع می شود. از طرفی لوریج 1:400 و عدم امکان معامله CFD از دیگر ویژگی های این حساب شناخته می شوند.همچنین در این رابطه می‌توانید مقاله کدام بروکرها کمترین لوریج را دارند؟ را بخوانید.

روش های برداشت و واریز در بروکر

شناخت انواع روشهای واریز و برداشت در بروکر نیز از جمله نکات مهمی می باشد که هنگام کار در بازار فارکس باید نسبت به آن آگاه باشید. توجه داشته باشید که در بروکر فیبوگروپ علاوه بر اینکه می توانید به صورت ریالی تراکنش انجام دهید، امکان انتقال ارز دیجیتال، نتلر و وب مانی نیز وجود دارد. حداقل مقدار واریز در بروکر نیز برای ثبت نام و افتتاح حساب 50 دلار می باشد.

کلیدی ترین نکات در رابطه با عملکرد بروکر فیبوگروپ

نکات کلیدی وجود دارند که برای استفاده از بروکر فیبوگروپ و معامله از طریق این کارگزاری باید آن ها را بشناسید. این نکات عبارتند از:

 • بررسی رگوله و اعتبار بروکر:

بروکر فیبوگروپ از کارگزاری های بازار فارکس است که خدمات مناسبی را به ایرانیان ارائه می نماید. این بروکر رگوله شده و رگوله نسبتا خوبی را در اختیار ایرانیان قرار می دهد. از طرفی این کارگزاری تحت نظارت و رگولاتوری Cysec و FSC قرار گرفته است. دفاتر اصلی این بروکر در جبل الطارق و ویرجین ثبت شده اند. البته در حال حاضر دفاتر دیگری در چین، قزاقستان و … نیز وجود دارد.

تصویر یک فرد تریدر

 • معرفی انواع بونوس بروکر:

معمولا هنگام افتتاح حساب در بازار فارکس، بروکرها بونوس هایی را برای کاربران در نظر می گیرند. بونوس 100 دلاری یکی از انواع بونوس های  بروکر فیبوگروپ است که کاربران تازه وارد تعلق می گیرد. به طور کلی بونوس های ارائه شده توسط این بروکر در زمان های مختلف با ویژگی ها و شرایط متفاوت ارائه می شوند.

{قبل از اینکه به سراغ ادامه مطالعه معرفی بروکر فیبوگروپ بپردازید، برای آموزش بیشتر می‌توانید روی آموزش رایگان فارکس وبسایت ما حساب کنید!}

 • معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت:

به طور کلی در ایران بروکرهای متعددی وجود دارند که ایرانیان می توانند از طریق آن ها در بازار فارکس حساب کاربری ایجاد نمایند. هر کدام از این بروکرها دارای شرایط مشخصی هستند که کاربران با توجه به آن ها مناسب ترین بروکر را انتخاب می کنند. از انواع بروکر مورد استفاده برای ایرانیان می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • آلپاری (روسیه)
 • آ مارکتس (قبرس، اوکراین روسیه، انگلستان ، ارمنستان، تایلند و آفریقای جنوبی)
 • اوتت مارکتس (جزایر مارشال)
 • فیبوگروپ (قزاقستان، آلمان، چین و قبرس)
 • و …

تصویر از اداره بروکر فیبوگروپ

سخن پایانی معرفی بروکر فیبوگروپ

ثبت نام بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ از سابقه خوبی بهره مند است و انجام اکثر معاملات ارزی، شاخص بورس و همچنین فلزات را برای کاربران خود فراهم می کند. همچنین با توجه به اینکه کارگزاری فیبوگروپ از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند، می تواند کاربری راحتی را برای کاربران ایرانی فراهم کند.

امکان استفاده از پلتفرم های سی تریدر، متاتریدرهای 4 و 5، شش نوع حساب معاملاتی و … نیز موجب شده تا بروکر فیبوگروپ انتخابی برای تریدرها و معامله گران واقعی باشد. در این مقاله سعی کردیم هر آنچه نیاز است در رابطه با این کارگزاری بدانید را در اختیارتان قرار دهیم. البته فراموش نکنید که برای ورود به این بروکر حتما باید در ابتدا VPN خود را وصل نمایید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

نظری یافت نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *