معرفی بروکر اوپو فایننس و لینک ثبت نام

بروکر اوپو فایننس که در گذشته آن را بروکر اوپو فارکس می نامیدند، یکی از بروکر های در بازار معاملاتی فارکس می باشد. این بروکر در سال 2020، فعالیت خود را با تاسیس یک دفتر رسمی در سنت وینسنت و گرنادین ها آغاز کرد و از آن زمان تاکنون، خدمات قابل قبولی را به معامله گران ارائه داده است.

در این مقاله قصد داریم تا خدمات بروکر اوپو فایننس را به شما معرفی کنیم و نحوه افتتاح حساب در این بروکر را نیز مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم می خواهید تا با بروکر فوق، بیشتر آشنا شوید، تا پایان با ما در گوگل فارکس همراه باشید.

بروکر اوپو فایننس در سال 2020 تاسیس گردید و مجوز فعالیت خود را از سازمان امور مالی کشور سیشل دریافت کرد.

ثبت نام بروکر اوپو فایننس

بروکر-اپو-فایننس-

تاریخچه بروکر اوپو فایننس

همانگونه که در پاراگراف قبل نیز بیان کردیم، بروکر اوپو فایننس فعالیت خود را از سال 2020 شروع کرده است. با این حال در همین مدت زمان ، بروکر فوق توانسته است تا خدمات با کیفیتی را به کاربران خود، ارائه دهد و رضایت آنها را به دست آورد. قبل از ثبت نام در بروکر، بهتر است آموزش رایگان فارکس ما را نیز مشاهده کنید.

بررسی رگوله و اعتبار بروکر اوپو فایننس

بروکر هایی که بتوانند از یک سازمان مالی معتبر مالی، مجوز رسمی فعالیت دریافت نمایند، بروکر رگوله شده نامیده می شوند. بروکر های رگوله شده، باید تابع قوانین مالی سازمانی باشند که مجوز خود را از آن اخذ کرده اند. از طرفی دیگر، اکثر سازمان های ارائه دهنده مجوز، بروکر ها را ملزم می کنند تا دارایی های معامله گرانِ خود را بیمه نمایند.

به همین دلیل، بروکر های رگوله شده دارای اعتبار بالایی هستند و تریدر ها می توانند از خدمات آنها استفاده کنند. بروکر اوپو فایننس نیز مجوز خود را از سازمان امور مالی کشور سیشل، دریافت کرده است.

{برای مقایسه بهتر می‌توانید از مقاله رتبه بندی بروکرهای فارکس دیدن کنید.}

انواع حساب های معاملاتی بروکر Opofinance

بروکر اوپو فایننس به معامله گران اجازه می دهد تا از بین 4 حساب مختلف، یک مورد را انتخاب کنند. هر کدام از حساب های فوق، دارای ویژگی هایی هستند و خدمات خاصی را در اختیار تریدر ها قرار می دهند. در این بخش از مقاله، حساب های بروکر Opofinance را به صورت جامع، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تصویر زنی که اسکناس در دست دارد و از فارکس سود کرده است

حساب های بروکر اوپو فایننس، عبارتند از؛

 1. حساب معاملاتی Standard

حساب معاملاتی Standard در  بروکر Opofinance، بر روی پلتفرم های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و Web Terminal، قابل استفاده می باشد. حداقل سرمایه ای که شما برای افتتاح این حساب نیاز دارید نیز، 100 دلار آمریکا است. نکته ای دیگر اینکه، کال مارجین حساب فوق 80 درصد و استاپ اوتِ آن 40 درصد می باشد.

 1. حساب معاملاتی ECN

یکی دیگر از حساب های بروکر Opofinance، حساب معاملاتی ECN نام دارد. این حساب با حداقل موجودی 100 دلار آمریکا قابل افتتاح است و پلتفرم های آن جهت معامله، متاتریدر 4، متاتریدر 5 و Web Terminal می باشند. کال مارجین و استاپ اوتِ حساب فوق نیز به ترتیب، بر روی 80 و 40 درصد تنظیم شده اند.

 1. حساب معاملاتی Social Trade

حساب معاملاتی Social Trade نیز همانند حساب های Standard و Ecn، بر روی پلتفرم های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و Web Terminal، مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید این حساب را با حداقل سرمایه 200 دلار آمریکا، افتتاح کنید. استاپ اوتِ حساب Social Trade نیز 40 درصد و کال مارجین آن 80 درصد می باشد.

 1. حساب معاملاتی ECN Pro

حساب معاملاتی ECN Pro در بروکر Opofinance با حداقل سرمایه 5 هزار دلار آمریکا قابل افتتاح می باشد. این حساب با پلتفرم های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و Web Terminal سازگار است. کال مارجین و استاپ اوتِ حساب فوق نیز همانند سایر حساب های بروکر Opofinance، به ترتیب برابر با 80 و 40 درصد می باشند.

بروکر Opofinance از پلتفرم های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و Web Terminal، پشتیبانی می کند.

تصویر یک تریدر در کنار چارت فارکس

بررسی مقدار اسپرد و کمیسیون بروکر اوپو فایننس

هر کدام از حساب های بروکر اوپو فایننس، دارای اسپرد(اگر نمی‌دانید اسپرد چیست؟ به مقاله لینک شده سر بزنید.) و کمیسیون متفاوتی می باشند. در این بخش از مقاله، میزان اسپرد و کمیسیون تمامی حساب های این بروکر را بررسی خواهیم کرد؛

 1. میزان اسپرد و کمیسیون حساب Standard

حساب Standard در بروکر اوپو فایننس شامل پرداخت هیچگونه کمیسیونی نمی شود اما میزان اسپرد آن، حداقل 1.8 پیپ(در این باره بخوانید: پیپ چیست؟) می باشد. البته میزان اسپرد به صورت شناور تعیین می گردد و ممکن است در شرايطی خاص، مقدار آن افزایش یابد.

 1. میزان اسپرد و کمیسیون حساب ECN

میزان کمیسیون حساب ECN همواره مقداری ثابت است و برابر با 6 دلار آمریکا می باشد. میزان اسپرد حساب فوق نیز به صورت شناور تعیین می گردد و حداقل 0.8 پیپ است.

 1. میزان اسپرد و کمیسیون حساب Social Trade

معامله گرانی که حساب Social Trade را برای معامله انتخاب می کنند، نیازی به پرداخت کمیسیون نخواهند داشت. در مقابل، میزان اسپردی که به حساب فوق تعلیق می گیرد، کاملا متغیر است و از 1.5 پیپ به بالا می باشد.

 1. میزان اسپرد و کمیسیون حساب ECN Pro

معامله گرانی که در بروکر Opofinance، صاحبِ حسابِ ECN Pro هستند، باید برای انجام هر معامله، 4 دلار را به عنوان کمیسیون پرداخت نمایند. در مقابل، میزان اسپرد حساب معامله گرانِ فوق، همواره برابر با صفر می باشد.

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   استراتژی فارکس چیست؟ | 15 سوال متداول استراتژی فارکس

معرفی انواع بونوس بروکر Opofinance

بونوس های بروکر اوپو فایننس در بازه های زمانی خاصی فعال می شوند. اگر شما می خواهید تا از زمانِ دقیقِ فعال شدنِ این بونوس ها مطلع شوید، بهتر است تا سایت بروکر فوق را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید. برخی از بونوس های بروکرOpofinance ، عبارتند از؛

 • بونوس انجام فرآیند افتتاح حساب
 • بونوس اولین واریز وجه به حساب
 • بونوس معرفی معامله گرانِ جدید به بروکر Opofinance
 • و…

بروکر اوپو فایننس، 4 نوع حساب معاملاتی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

تصویر یک کارگذار فارکس

انواع روش های واریز و برداشت در بروکر اوپو فایننس

بروکر Opofinance به معامله گران اجازه می دهد تا فرآیند واریز و برداشت را با استفاده از روش های مختلفی انجام دهند. این روش ها عبارتند از؛

 • واریز و برداشت از طریق پلتفرم Advcash
 • واریز و برداشت از طریق پلتفرم Perfect Money
 • واریز و برداشت از طریق رمزارز های مختلف
 • واریز و برداشت از طریق پلتفرم TopChange به صورت ریالی
 • واریز و برداشت از طریق Master card
 • واریز و برداشت از طریق Visa Card
 • واریز و برداشت از طریق انتقال بین بانک

به فارکس علاقه دارید؟ این را هم ببینید:   حساب اسلامی فارکس چیست | فایل صوتی آموزش فارکس

معرفی شعب بروکر و سابقه فعالیت

اولین شعبه بروکر Opofinance در کشور سنت وینسنت و گرنادین ها افتتاح گردید. پس از گذشت مدتی از زمان افتتاح اولین شعبه، بروکر فوق، شعبه دیگری را در کشور سیشل نیز تاسیس کرد و در همین کشور نیز موفق به دریافت مجوز رسمی فعالیت شد.

حداقل مقدار واریز در بروکر اوپو فایننس

حداقل مقدار واریز در بروکر اوپو فایننس، به نوع حساب شما بستگی دارد. حساب های Standard و ECN با حداقل موجودی 100 دلار آمریکا قابل افتتاح هستند. در مقابل، حساب های Social Trade و ECN Pro به سرمایه های اولیه 200 و 5 هزار دلار آمریکا نیاز دارند.میزان اسپرد و کمیسیون اکثر حساب های معاملاتی بروکر Opofinance نسبتاً ناچیز می باشد.

همچنین بخوانید: روش سرمایه گذاری در فارکس با 200 میلیون تومان

تصویر یک تریدر فارکس

آموزش افتتاح حساب در بروکر اوپو فایننس

اگر شما قصد دارید تا در بروکر اوپو فایننس به معامله بپردازید، باید ابتدا فرآیند افتتاح حساب خود را به صورت کامل انجام دهید. این فرآیند شامل مراحل زیر می شود؛

 1. ورود به سایت بروکر Opofinanceاز طریق دکمه ثبت نام همین مقاله
 2. وارد کردنِ مشخصات اولیه (نام، نام خانوادگی، کشور محل اقامت، شماره موبایل، ایمیل و…)
 3. تایید ایمیل (بروکر Opofinanceیک کد تایید را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد. شما باید این کد را در سایت بروکر وارد کنید
 4. انجام فرآیند احراز هویت با پاسپورت و یا کارت ملی

سخن پایانی بروکر اوپو فایننس

ثبت نام بروکر اوپو فایننس

 اوپو فایننس یکی از کارگزاری های بازار فارکس است. در این مقاله، ابتدا به بررسی خدمات بروکر اوپو فایننس پرداختیم و سپس، آموزش نحوه ثبت نام در این بروکر را به شما ارائه دادیم. معامله گرانِ ایرانی می توانند با استفاده از خدمات بروکر فوق، معاملات خود در بازار های جهانی را بدون محدودیت، انجام دهند.

به این نوشته امتیاز دهید

آموزش رایگان صفر تا صد فارکس

آموزش رایگان فارکس از مقدماتی تا پیشرفته را با گوگل فارکس تجربه کنید و دانش و مهارت خود در معاملات را به سطح بعدی ارتقا دهید. 

تجربه ترید شما هرچه که باشد، تحلیلگران متخصص و نویسندگان ما به شما کمک می‌کنند تا با شرایط مختلف بازار و سبک‌های معاملاتی آشنا شوید و در مسیر ثابت معامله قرار بگیرید. دوره رایگان آموزش فارکس ما با توجه به سطح تجربه و دانش شما صورت می‌گیرد. بنابراین بهترین دوره آموزشی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید.

نظری یافت نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *